Zlatý týmový Kitesport Pas

Zlatý týmový Kitesport Pas

Kdyby Rychlé šípy věděli, že se s drakem dá létat...nIdeální varianta pro partu kiterů, rodinku nebo sportovní klub. Půjčovna 3 kitů nebo mountainboardů v ceně od 49 Kč/den!

14 990 Kč
Skladem, ihned k odeslání

Popis zboží

Kdyby Rychlé šípy věděli, že se s drakem dá létat...nIdeální varianta pro partu kiterů, rodinku nebo sportovní klub. Půjčovna 3 kitů nebo mountainboardů v ceně od 49 Kč/den!

Zvolte si zlatý týmový kitesport pas a získejte 3 kity na 101 dní v roce k dispozici, případně nakombinujte s půjčením kompletu Kite + Mountainboard*
V ceně je údržba a běžný servis kitu.

Jako bonus: sleva na vybavení z půjčovny 20% až 40%!

Vybrat si můžete následující kity:

Kategorie A: 1 a 2 kite:
Chimera 5,5 (Pegas)
Chimera 8,5 (Pegas)

Kategorie B: 3. kite 
Relax 
Chimera 3,5 (Pegas)
Chimera 5,5 (Pegas)

/*V případě půjčení kompletu Kite + Mountanboard jsou odečítány 2 dny.
 

Příklad využití Zlatého týmového Kitesportpasu:

31 dní ( víkendy + týden dovolená) půjčení  3 kitu na snowkite v zimě.
35 dní výpůjčka 2 kompletů (Kite + Mountainboard) na landkite (1 kite z kategorie A a 2 kite z kategorie B).

Frequently asked questions aneb co na co by se zeptal Jan Tleskač
•    Chci jezdit vodu. Nezajímá mě si lámat kosti na landu. Mám zájem o půjčovné nafukovačky, ale proč mám platit za komoru? To si radši půjčím prkno. 
Pokud máte zájem o kompletní výbavu a nechcete být omezován výběrem vybavení, zvolte si Platinový pas, který Vám umožní šejkovat s vybavením podle potřeby.


•    Je to hodně peněz, jak bude zajištěno, že dostanu draka, co chci?
Naše škola disponuje v půjčovně více jak 50 ti kity, neměl by tedy být problém vždy si nějaký kite půjčit. Chcete-li ale mít konkrétní křídlo např. na dovolenou, jednoduše si vybavení, které chcete, nezávazně zarezervujte dopředu.


•    Dostanu pak nějakou slevu, kdybych si třeba chtěl koupit nějakého draka z půjčovny po sezóně?
Ano, slevu dostanete. Výše slevy zavísí na druhu pasu, který si pořídíte, kupříkladu Platinoví rideři mohou koupit kite z půjčovny se 40 až 60 % slevou oproti MOC.

•    Je to přenosné nebo si mohu draka (vybavení) půjčit jen sám?
Je na vás, zda vybavení, za které nesete odpovědnost půjčíte kamarádovi. Pokud tak učiníte, ujistěte se, že ovládá řízení kitu a zná základní bezpečnostní pokyny!


•    Co se stane, když draka rozbiju?
V rámci Kitesportpasu jste pojištěni na limitovánou odpovědnost za poškození. Pokud kite rozbijete, hradíte pouze spoluúčast. Její výše je závislá na typu kitu případně dalšího vybavení. Pro hrubý odhad počítejte u komorových kitů s 15 % a u nafukovacích s 20% MOC kitu (Chimera 8,5 – spoluúčast 2.000,- Kč).