Zlatý týmový Kitesport Pas

Zlatý týmový Kitesport Pas

Kdyby Rychlé šípy věděli, že se s drakem dá létat...nIdeální varianta pro partu kiterů, rodinku nebo sportovní klub. Půjčovna 3 kitů nebo mountainboardů v ceně od 49 Kč/den!

14 990 Kč
Skladem, ihned k odeslání

Popis zboží

Kdyby Rychlé šípy věděli, že se s drakem dá létat...nIdeální varianta pro partu kiterů, rodinku nebo sportovní klub. Půjčovna 3 kitů nebo mountainboardů v ceně od 49 Kč/den!

Zvolte si zlatý týmový kitesport pas a získejte 3 kity na 101 dní v roce k dispozici, případně nakombinujte s půjčením kompletu Kite + Mountainboard*
V ceně je údržba a běžný servis kitu.

Jako bonus: sleva na vybavení z půjčovny 20% až 40%!

Vybrat si můžete následující kity:

Kategorie A: 1 a 2 kite:
Chimera 5,5 (Pegas)
Chimera 8,5 (Pegas)

Kategorie B: 3. kite 
Relax 
Chimera 3,5 (Pegas)
Chimera 5,5 (Pegas)

/*V případě půjčení kompletu Kite + Mountanboard jsou odečítány 2 dny.
 

Příklad využití Zlatého týmového Kitesportpasu:

31 dní ( víkendy + týden dovolená) půjčení  3 kitu na snowkite v zimě.
35 dní výpůjčka 2 kompletů (Kite + Mountainboard) na landkite (1 kite z kategorie A a 2 kite z kategorie B).

 

Frequently asked questions:

  • Chci jezdit vodu. Nezajímá mě si lámat kosti na landu. Mám zájem o půjčovné nafukovačky, ale proč mám platit za komoru? To si radši půjčím prkno. 

Pokud máte zájem o kompletní výbavu a nechcete být omezován výběrem vybavení, zvolte si Platinový pas, který Vám umožní šejkovat s vybavením podle potřeby.

  • Je to hodně peněz, jak bude zajištěno, že dostanu draka, co chci?

Naše škola disponuje v půjčovně více jak 50 kity, neměl by tedy být problém vždy si nějaký kite půjčit. Chcete-li ale mít konkrétní křídlo např. na dovolenou, jednoduše si vybavení, které chcete, nezávazně zarezervujte dopředu.

  • Dostanu pak nějakou slevu, kdybych si třeba chtěl koupit nějakého draka z půjčovny po sezóně?

Ano, slevu dostanete. Výše slevy zavísí na druhu pasu, který si pořídíte, kupříkladu Platinoví rideři mohou koupit kite z půjčovny se 40 až 60 % slevou oproti MOC.

  • Je to přenosné nebo si mohu draka (vybavení) půjčit jen sám?

Je na vás, zda vybavení, za které nesete odpovědnost půjčíte kamarádovi. Pokud tak učiníte, ujistěte se, že ovládá řízení kitu a zná základní bezpečnostní pokyny!

  • Co se stane, když draka rozbiju?

V případě, že budete klientem školy nebo půjčovny vybavení je zapotřebí mít také vlastní pojištění odpovědnosti za škody. Pokud jej nemáte lze prostřednictvím nás sjednat pojištění od AXA Versicherung AG, produkt SafetyTool za cenu 39€ ročně nebo SafetyToolPlus za cenu 99€ ročně. V případě, že nebudete pojištěni proti poškození zapůjčeného vybavení, je třeba počítat s tím, že budete muset případnou škodu na vybavení kompletně uhradit. 

Sjednat pojištění SafetyTool za 39€ ročně.

Sjednat pojištění SafetyToolPlus za 99€ ročně.