Airush na rok ZDARMA

Jak to celé funguje? Ukažme si to na jednoduchém příkladu.

Zamilovali jste si kiting a jste připraveni si pořídit svojí první výbavu. A protože si ještě nejste zcela jisti svými dovednostmi, případně začínáte snowkitingem a nevíte, zda budete chtít pokračovat na vodě, zvolíte prozatím draka bazarového, je jedno zda komoru nebo nafukovačku, kterého vám pomůžeme vybrat dle vašich požadavků a schopností.

Jakmile se ve svém umu posunete dále, zjistíte, kam vás cesty kitingu vedou, budete si chtít pořídit draka nového. V takovém případě nám přinesete bazarovku zpátky a vybereme draka přesně pro vás. A teď to přijde, budeme trošku počítat. Bazarovka vás stála dejme tomu 15.000 Kč. Nový drak stojí dejme tomu 30.000 Kč. Jenže vy zaplatíte jen 15.000 Kč, protože vám od ceny nového draka odečteme to, co jste u nás zaplatil za draka bazarového. Tím pádem jste užívali celý rok draka zdarma!

Proč to děláme?

Pravdou je, že na tomhle byznysu asi nezbohatneme. O to nám ale ani nejde. Chceme vytvářet komunitu kiterů, kteří se za námi budou rádi vracet, budou využívat našich služeb a třeba s námi pojedou i na kite trip. V neposlední řadě nám také dělá obrovskou radost, když vidíme na obloze létat naše draky AIRUSH.

PS 1: dobře opatrujte svojí bazarovku, budeme ji od vás moct vzít zpátky pouze v případě, že nebude poškozená

PS 2: bazarovku nám vraťte nejdále do jednoho roku, proto si dobře uschovejte doklad o zaplacené kauci

PS 3: tato nabídka se vztahuje pouze na koupi nejprve bazarového kitu Airush případně komorového kitu z naší nabídky a následně do roka nového kitu značky AIRUSH -