Snowkite Platinum
Snowkite Platinum Snowkite Platinum Snowkite Platinum Snowkite Platinum Snowkite Platinum Snowkite Platinum Snowkite Platinum

Snowkite Platinum

Dvoudenní kurz, který reflektuje požadavky těch nejnáročnějších klientů. Kite vybavení a instruktor pro každého klienta. V ceně kurzu video a fotky z kurzu. Pojištění kurzu proti špatnému počasí.

9 990 Kč
Skladem, ihned k odeslání

Popis zboží

Dvoudenní kurz, který reflektuje požadavky těch nejnáročnějších klientů. Kite vybavení a instruktor pro každého klienta. V ceně kurzu video a fotky z kurzu. Pojištění kurzu proti špatnému počasí.

  • Kurz, který reflektuje požadavky těch nejnáročnějších klientů.
  • Kite vybavení a instruktor pro každého klienta. 
  • Individuální termíny na přání.
  • V ceně kurzu video a fotky z kurzu.
  • Pojištění kurzu proti špatnému počasí.
  • Kurzy standardně pořádáme o víkendech, ale na přání klienta jsem ochotni uspořádat kurz v jakýkoli jiný den.
  • Trénink je rozvržen do 2 dní. Oba dny začínáme v 09:00, pokud se klient nedohodne jinak.

O kurzu

Kurz je organizován s maximálním využitím vašeho času. Vzhledem k individuálnímu přístupu (každý klient má svého vlastního trenéra) a kite výbavě pro každého účastníka je kurz určen nejen pro začínající kitery, ale i pro pokročilé jezdce. Cílem kurzu pro začínající kitery je jízda, držení kurzu, základní otočky a v případě zájmu i první pokusy o skoky. Cíle jsou ambiciózní, a abychom je dodrželi, připravili jsme koncept přísně individuálního přístupu. Neřídíme se časovým rozvrhem s počtem hodin v kurzu, ale Vaším přáním a kondicí!

Pojištění kurzu proti špatnému počasí

Pokud se nepodaří z důvodu špatného počasí odučit min. 10 hodin, máte možnost si zbývající hodiny vybrat v náhradním termínu, který si sami určíte.

Vybavení

Ve výuce budou používány komorové kity Pegas a Airush Kiteboarding. Helmy, trapézy jsou v ceně kurzu, ale pokud máte vlastní vybavení, jistě bude pro vás příjemnější.

Osnova

(je pouze orientační a dále se upravuje podle individuálních schopností klienta)

  • unhooked řízení kitu, bezpečnostní systém, hooked řízení kite s využitím depoweru, start a rozjezd, jízda, jízda na obě strany, otočky, stoupání a jízda ve stanoveném kurzu.

Kinematická analýza

  • Výuka bude zaznamenávána na video pro potřeby rozboru techniky sportovního výstupu klientů. Tento postup výrazně zefektivňuje výuku díky zpětné vazbě klientů na svůj předvedený výkon.

Lokalita: Kemp Jestřábí 1, Černá v Pošumaví, Lipno

Věnujte kurz jako dárek!
Udělejte radost svým nejbližším a věnujte snowkite kurz  formou originální dárkové poukázky. 

 

Související zboží