Levitaz BOOM 48
Levitaz BOOM 48 Levitaz BOOM 48 Levitaz BOOM 48 Levitaz BOOM 48 Levitaz BOOM 48

Levitaz BOOM 48

Doporučujeme

FREERIDE ~ WAVE ~ WING ~ SURF

32 475 Kč
Dodání do 2-3 týdnů

Popis zboží

FREERIDE ~ WAVE ~ WING ~ SURF

Před objednáním prkna BOOM nás prosím kontaktujte, budeme kontaktovat s cenovou nabídkou na dopravu za účelem schválení. Abychom Vám mohli poskytnout přesnou nabídku, zadejte prosím úplnou dodací adresu.

Tvar prkna

  • Tvar prkna je vyvinut pro surf foiling a wing foiling. Snadné chytání vln při surfování, hravost a obratnost při wing foilingu v silném větru. 
  • Prkno se vyznačuje speciálním tvarem dna v oblasti ocasu: úhel kicktailu ve tvaru V je navržen tak, aby umožňoval maximální rychlost až do vzletu a poté při foilování. Tento tvar zmenšuje povrch prkna pro rychlé a čisté odlepení od hladiny, schopnost pumpování a jízdu na vlnách.
  • Zkosené zaoblené kolejnice zajišťují hladké dosednutí a pomáhají vyhnout se zachycení vln v ostrých zatáčkách. Mírně konkávní deska v kombinaci s drážkovanou trakční podložkou s kickem poskytuje intuitivní zpětnou vazbu na umístění nohy.

Klíčové vlastnosti

  • Variabilita v nastavení strapů pro zadní a přední nohu zajišťují dokonalý postoj + možnost výběru mezi dvěma předními strapy nebo jedním šikmým středovým strapem. 
  • The FUTURES. track system s průmyslovou standardní šířkou 90 mm nabízí maximální flexibilitu, odolnost a osvědčený výkon.

 

Související zboží

Videa

Boom Boards 108/94/48

Boom 48