-41%
Diamantový balíček
Diamantový balíček Diamantový balíček Diamantový balíček Diamantový balíček Diamantový balíček Diamantový balíček Diamantový balíček Diamantový balíček

Diamantový balíček

Doporučujeme

Balíček speciálně šitý na míru něžnému pohlaví. Obsahuje kite Airush Diamond V5, vel. 9 + prkno Airush Diamond V6 + Acces Bar. To vše s neuvěřitelnou slevou 41% !!!

Produkt je dočasně vyprodaný.
Dodání do 2-3 týdnů

Popis zboží

Balíček speciálně šitý na míru něžnému pohlaví. Obsahuje kite Airush Diamond V5, vel. 9 + prkno Airush Diamond V6 + Acces Bar. To vše s neuvěřitelnou slevou 41% !!!

DIAMOND V5 vel. 9m

Všestranný, výkonný a stabilní all-around kite speciálně vytvořený právě pro ženy. 

Diamond se vyznačuje vytříbeným profilem a vyváženou konfigurací, která osloví široké spektrum uživatelek, od wave, foiling a freeride až po freestyle. Je stabilní a uživatelsky přívětivý, přesto však dobře reaguje jak na řízení, tak na dodávku energie. I ti nejlehčí jezdci mohou snadno dostat draka na okraj letového okna i za silného větru.

Standardní prodejní cena 34.725,-Kč

 

DIAMOND V6 board

Diamond je dokonalá dámská freeridová deska. Je vytvořená speciálně pro menší, lehčí jezdce, má skvělou kombinaci měkčího ohybu, užšího relativního obrysu, snížené hmotnosti a užšího postoje. Díky tomu je perfektní pro každého, kdo posouvá své hranice, aniž by to snížilo hravost a ovladatelnost vhodnou pro mírně pokročilé.

Standarní prodejní cena 14.685,-Kč

 

ACCES BAR

Access Bar byl navržený pro menší jezdce, se zaměřením na kompaktnější nastavení ovládání s menším chickem loopem a kratším depowerem. Trimovací strap je vždy snadno na dosah, což je naprosto zásadní pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Snížení průměru baru je ideální zejména pro jezdce s menšími dlaněmi a zajišťuje pohodlnější držení při jízdě.

Standarní prodejní cena 13.882,-Kč

Prodejní cena 63.292,-Kč

NAŠE CENA 37.599,-Kč