Kategorie

Výrobci

Informace


Obchodní podmínky

1) Uzavření smlouvy, objednávka
Vašim smluvním partnerem při prodeji je dodavatel uvedený ve specifikaci zboží. Obchodní vztah mezi výše uvedenou společností a zákazníkem vzniká zasláním objednávky zákazníkem. Akceptováním objednávky dodavatelem vzniká zákazníkovi nárok na zaslání zboží uvedeného v objednávce.

2) Způsob doručení

  • Poštovní zásilka
  • Osobní vyzvednutí
  • Test before buy


3) Podmínky dodání
V případě dodání zboží na dobírku je termín expedice zboží udán u jednotlivých typů a značek. Zboží je dodáváno pouze na území České republiky. Cena poštovného je rozdílná dle celkové ceny objednávky a je uvedena v objednávce. Zboží je expedováno pouze v pracovní dny a termín uvedený na stránce se vztahuje na tyto dny. Pro kalkulaci předběžného termínu doručení je nutné k termínu expedice (odeslání) zásilky připočíst dobu na přepravu (cca. 3 dny). V případě, že některé zboží nebude možno dodat ve stanoveném termínu, budeme Vás o tom co nejdříve informovat.
Kontakt na E-shop: info@kitesport.cz, tel.: +420 775 563 740.

4) Platební možnosti:

  • Platba při obdržení zboží (zaslání dobírkou)
  • V hotovosti (při osobním vyzvednutí v obchodě nebo na předváděcí akci)
  • Bezhotovostně (zaslání poštovním balíkem)


5) Ochrana dat
Dodavatel se zavazuje, že nezneužije jemu svěřené údaje o zákazníkovi a nebude je dále šířit.

6) Výměna zboží
V případě výběru špatné velikosti zboží Vám nabízíme výměnu zboží za jinou velikost. Výměnu je možno uskutečnit nejpozději do 5 - ti dnů po obdržení zboží kupujícím. Zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení a musí být zpět zasláno doporučeným balíkem (ne dobírkou) v originálním obalu se všemi etiketami od výrobce spolu s kopií dokladu o koupi zboží. Náklady spojené s výměnou (doručením) zboží nese v plné výši kupující.

7) Vrácení zboží
V případě, že Vámi objednané zboží nevyhovuje Vašim představám, máte možnost zboží bez uvedení důvodu vrátit zpět. Podmínkou pro vrácení peněz je:
Zákazník musí odeslat zásilku doporučeným balíkem (ne dobírkou) nejpozději do 5 - ti dnů od obdržení zásilky a zároveň o výměně informovat kontaktní osobu (Petr Beneš, tel.: +420 775 563 740, email: info@kitesport.cz).
Zboží nesmí jevit známky jakéhokoliv opotřebení a musí být zasláno zpět na adresu dodavatele v originálním obalu se všemi etiketami od výrobce spolu s kopií dokladu o koupi zboží v našem internetovém obchodě.
Je-li námi zkontrolované zboží v pořádku, ihned Vám složenkou vrátíme peníze.
Vráceny budou pouze peníze za Vámi objednané zboží, nikoliv poštovné.

8) Reklamace a výměna zboží
Množstevní vady je nutno uplatnit ihned při převzetí zboží. Jakostní vady je třeba uplatnit bez odkladu po jejich zjištění, nejpozději však do konce záruční lhůty. Při výskytu jakostní vady má kupující nárok na výměnu vadného zboží dle svého výběru nebo na slevu z ceny. Výměna vadného zboží za bezvadné bude prodávajícím provedena max. do 3 týdnů od převzetí reklamovaného výrobku prodávajícím (podmínkou je navrácení zboží v neporušeném stavu a v nepoškozeném původním obalu). Reklamace je nutno uplatnit e-mailem (na info@kitesport.cz) nebo telefonicky (+420 775 563 740). Pro identifikaci používejte Vaše jméno, příjmení, typ zboží a číslo objednávky. Záruční lhůta na prezentované zboží je dána Obchodním zákoníkem.