Kategorie

Výrobci

Informace


Základní 1 denní snowkiting kurz

Cílem kurzu je poskytnutí snowkiting základů - využívání letového okna, příprava na start s lyžemi nebo snowboardem, start, rozjezd, zastavení a přistání kita, postupy sbalení.

Rozsah snowkiting kurzu: max. 8 hodin. Vlastní výuka trvá 4,5 hodiny a je vedena ve čtveřicích, kdy se o komplet střídáte. Zbývající čas je určen pro samostatné procvičování.

Obsah kurzu:

  • teorie (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost),
  • praktická část v terénu
  • příprava draka na start, letové okno, technika startu, přistání, zajištění draka na zemi, nouzové postupy, sbalení kita, samostatné procvičování,
  • procvičování pod dohledem instruktora,
  • samostatné procvičování.

Ve výuce jsou používány komorové kity různých velikostí s důrazem na bezpečnost a účelnost výuky.

V ceně je zahrnuto vybavení (kite různé velikosti, trapéz, helma) a instruktor. Kurz proběhne při minimálním počtu 4 účastníků.

Kurz je nabízen v těchto Kitesport centrech:
Lipno - možnost ubytování v kempu, apartmánu, hotelu.

Věnujte kurz jako dárek!
Udělejte radost svým nejbližším a věnujte snowkite kurz  formou originální dárkové poukázky. Více v sekci Dárkové poukázky.


Další informace

os
1 449 Kč
1 380 Kč

Alternativní zboží


Diskuse k produktu

[1] Kája, 5. prosince 2012 | 12:35

Dobrý den,
chtěla bych kurz dát jako dárek. Jak to potom funguje, když je člověk jenom jeden? (Chápu to správně, že cena je za jednu osobu? Nebo je za jeden komplet?)
Děkuji
K

Petr Beneš, Kitesport s.r.o.

Dobrý den. Děkuji za dotaz. Pokud jste sama, není to problém. Uvedení počtu je pouze informací, která udává intenzitu výuky, kolik osob se max. střídá o vybavení. V případě, že chcete dát kurz jako dárek, je možné napsat si o dárkový poukaz na kurz. Pokud Vám stačí elektronická podaba je vystavení poukazu zdarma.


Nový komentář
(nebude zveřejněn)
Prosím napište slovo OBCHOD do tohoto pole: