Kategorie

Výrobci

Informace


THE WORLD KITE AND WINDSURFING GUIDE

Kompletní Kite a windsurfing průvodce po světových top revírech v angličtině. Skvělý dárek, který navazuje na evropskou edici průvodce! Filipíny, Hainan, Kokosové ostrovy…., nechte za sebou podzimní deprese a vyberte si svůj příští cíl!

THE WOLRD KITE AND WINDSURFING GUIDE vás na 320 stránkách s více jak 1000 fotografiemi provede po téměř 100 zemích s více jak 1.200 top revíry.

V knize naleznete cenné informace o meteorologii a oceánografii, vysvětlující hlavní zákonitosti vývoje počasí jednotlivých kontinentů. Pro rychlou orientaci jsou skvělé jednoduché piktogramy, které u každého spotu sdělí podstatné informace (dostupnost vozem, vhodnost pro kite/windsurfing, mělká/hluboká voda, proudy, vlny, atd.). Informace o průměrných hodnotách síly větru v jednotlivých měsících, teplotě vzduchu a moře jsou samozřejmostí. Kniha dále přináší užitečné informace o historii a současnosti jednotlivých zemí včetně doporučení pro cestovatele.

V knize jsou popsány  top revíry v následujících oblastech: Evropa, Afrika, Indický Oceán, Východní Asie, Austrálie, ostrovy v Tichomoří, Severní Amerika, Střední Amerika a Karibik, Jižní Amerika.


Další informace

ks
1 460 Kč
1 390 Kč

Související zboží


Alternativní zboží


Diskuse k produktu

[1] Marcela Böhmová, 14. října 2011 | 09:34

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi knihami The world kite and windsurfing guide a The kite and windsurfing guide Europe. Chci to jako dárek pro manžela. Můžete mi napsat, kolik zhruba je informací o Evropě v té první knize? děkuji Marcela Böhmová

Veronika, Kitesport s.r.o.

Zdravím,

obě tyto knihy mají zhruba stejný počet stránek.Evropský guide je oproti světovému podrobnější a popisuje více spotů v jednotlivých zemích. Zaměřuje se ale pouze na Evropu, tudíž zde nenaleznete oblíbenékitové lokality jako je například Egypt, Chorvatsko a ostatní. Výběr knihy bych spíše volila dle toho, kam se chystáte jezdit kitovat.

Veronika


Nový komentář
(nebude zveřejněn)
Prosím napište slovo OBCHOD do tohoto pole: