Kategorie

Výrobci

Informace


PR Partner

PR agentura maXmedia chytá vítr a startuje na poli kite sportů

Praha, 24. února, 2009 - Společnost maXmedia, která je součástí GSMA Group (produkční agentura GSMA, eventová a entertainment WTF a PR agentura maXmedia) se stala komunikačním partnerem společnosti Kitesport s.r.o. Ta se specializuje na atraktivní, adrenalinové kite sporty a vše s tím spojené. Společnost Kitesport s.r.o., a s ní spojené subjekty, je historicky nejdéle působící kite školou v ČR a bezesporu i nejlépe vybavenou. Kromě výuky, která neprobíhá jen v ČR, se soustřeďuje i na prodej vlastních kitů, křídel Pegas a dalších renomovaných světových značek jako Airush a North Kites.

Úkolem společnosti maXmedia bude představení aktivit Kitesportu široké veřejnosti, zvyšování povědomí o kite sportech obecně a to především za pomoci PR nástrojů. Dále také propagace kite značek spojených s Kitesportem. V neposlední řadě, ale i mediální a marketingové konzultace.

Petr Beneš, jednatel společnosti Kitesport s.r.o. k novým PR aktivitám říká: „Naše spolupráce vznikla možná díky náhodě, oboustrannému nadšení pomoci kitesportům, ale rozhodně svou roli v ní sehrálo i lehké alkoholové opojení a omámení větrnou Rujanou. Tento atraktivní a ohromně se rozvíjející sport si jistě zaslouží tu správnou podporu a to je to, co jsem cítil, že úplně není naše parketa. My se soustředíme na samotný kiteboarding a aktivity s tím spojené. PR propagaci rád přenechám profesionálům. maXmedia a Kryštof mě přesvědčili, že rozhodně ví jak nám pomoci a já se těším, že se nám díky této spolupráci podaří pro kiteboarding zaujmout ještě více nadšenců.“

Kryštof Šabacký, Managing Director společnosti maXmedia dodává: „Kitesport je pro nás zcela určitě více než klient. Je to srdeční záležitost i adrenalinová zábava, které se chceme nadále velmi intenzivně věnovat, a proto vznikla i tato, troufám si říct velmi příjemná a přátelská spolupráce. Kitesport zcela zapadá do portfolia našich „free“ sportů a sportovních značek, jako jsou Oakley, O’Neill, Oxbow, freestyle motocross a náš tým sportovců.“


maXmedia

maXmedia je součástí GSMA Group. Do této skupiny patří také agentura GSMA, jedna
z nejprogresivnějších agentur zabývajících se sportovním managementem a marketingem v České republice a WTF Entertainment, která je pořadatelem koncertů takových hvězd jako je SNOOP DOGG, 50 Cent, Woody Allen, Rihanna, Harlem Gospel Singers. maXmedia se zaměřuje na PR a mediální podporu akcí a sportovců v rámci GSMA group. Současně je ale i plnohodnotnou PR agenturou a poskytuje komplexní služby v oblasti Public Relations. Mezi její klienty patří například tyto značky a společnosti: STIHL, Viking, realitní společnost LEXXUS, O’Neill, Oxbow, Oakley a další. Více na www.GSMA.cz


Kitesport s.r.o.

Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti powerkitingu

  • více než 10 let zkušeností některých našich instruktorů
  • kvalitní a především bezpečná metodika výuky vytvořená ve spolupráci FTVS Univerzity Karlovy a APČR (Asociace powerkitingu České republiky)
  • nejlépe vybavená kite škola, která je schopná poskytnout vybavení i pro hromadné akce až pro 100 osob
  • využití moderní techniky v rámci kurzů - (záchranný motorový člun, dodávky pro přepravu vybavení, obytný vůz, který poskytne základní hygienické zázemí kdekoli v terénu, video kamery pro natáčení studentů pro potřeby kinematické analýzy, vysílaček apod.)
  • kurzy pro děti a juniory, handicapované, akce pro širokou veřejnost (Ladronkafest apod.)
  • školící centra v Praze, Českých Budějovicích, Černé v Pošumaví (kite beach)
  • kurzy nejenom v ČR, ale i v zahraničí Německo, Francie, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Karibik – Martinik, Grenadiny, Austrálie)
  • pojištění odpovědnosti na 10 milionů Kč po celé Evropě

Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
Kitesport s.r.o. provozuje největší kamenný obchod v ČR s vybavením na powekiting a paragliding.
Nabízené zboží je rovněž vystavené na internetovém shopu www.kitesport.cz


Pro další informace kontaktujte:
maXmedia s.r.o.
Kryštof Šabacký
Tel: 272 911 285
604 691 147
e-mail: krystof@gsma.cz