Kategorie

Výrobci

Informace


O nás

KITESPORT s.r.o.

S. K. Neumanna 986/15

Praha 8

180 00

IČO: 28 37 97 13

Společnost Kitesport byla založena v dubnu 2008 jako přirozený důsledek 4 leté úspěšné spolupráce společnosti Pegas 2000 s.r.o.[1] a MULDA KLUBu o.s.[2]

Kitesport s.r.o. – činnost

Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti powerkitingu.
Společnost těží z více jak 10 leté zkušenosti instruktorů firmy Pegas a 6 ti leté praxe instruktorů MULDA KLUBu.


Oficiální kurzy probíhají již od roku 2002. Na základě těchto zkušeností byl ve spolupráci s FTVS University Karlovy vytvořen výukový program APČR (Asociace powerkitingu České republiky). Díky této metodice výuky Vám můžeme nabídnout osvědčený program rychlého a bezpečného zvládnutí základních i pokročilých dovedností v powerktitingu.
Kurzy sestávají jednak z teoretické přípravy (technika, aerodynamika, meteorologie, bezpečnost), tak samozřejmě z praktické části. Výuka je doplněna videoprojekcí ze světa powerkitingu, výukovými filmy natočenými jak v Čechách, tak v zahraničí.
V kurzu využíváme moderní techniku (záchranný motorový člun, dodávky pro přepravu vybavení, obytného vozu, který poskytne základní hygienické zázemí kdekoli v terénu, video kamery pro natáčení studentů pro potřeby kinematické analýzy, vysílaček apod.), která dále zvyšuje efektivity a bezpečnost výuky.

Jsme nejlépe vybavenou školu disponující vybavením pro hromadné akce (až 100 osob) a zázemím školícího centra v Praze, na Lipně - Jestřábí (Kemp Lipno), Orlických horách, Krušných horách a Krkonoších.

Kromě kurzů v ČR máme zkušenosti s pořádáním kurzů v zahraničí (Německo, Francie, Portugalsko, Španělsko, Itálie, Chorvatsko, Karibik – Martinik, Grenadiny).

Společnost se zaměřuje i na kurzy pro juniory (děti od 8 let), handicapované (spolupracuje s se sdružením Adrenalin bez bariér), pořádá dívčí kempy a podporuje sportovní akce pro širokou veřejnost (Ladronka fest).


Pojištění odpovědnosti – naše společnost je pojištěna na 10 Mio po celé Evropě.
Při akcích mimo Evropu sjednáváme časově omezené pojištění.


Specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
Kitesport s.r.o. provozuje kamenný krám v Praze a na Lipně s vybavením na powekiting, kiteboarding a snowkiting. Nabízené zboží je rovněž vystavené na internetovém shopu www.kitesport.cz.

Jednatel společnosti

Ing. Petr Beneš (26.05.1973)

  • Finační a obchodní ředitel firmy Kitesport s.r.o.
  • Senior instruktor firmy Kitesport s.r.o. (instruktorská licence platná pro Evropu - Instruktor powerkitingu,instruktorská licence IKO).
  • Předseda APCR (Asociace powerkitingu České republiky)
  • Předseda YK Jestřábí z.s.
  • V roce 2007 zvítězil v pohárovém závodě České republiky – TIME OUT Snowkiting fest 07 v kategorii snowboard.
  • 2015 - 2. místo Kiteboarding Challenge 2015


[1] Pegas 2000 s.r.o. - významný český výrobce vybavení pro paragliding a powerkiting a organizátor kurzů od roku 1997.
[2] MULDA KLUB občanské sdružení – nezisková organizace, která se zaměřuje na rozvoj turistického ruchu. Je autorem projektu zimních balíčků na Lipensku z roku 2001. MULDA KLUB je jediným akreditovaným subjektem od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy na vedení instruktorských kurzů powerkitingu. MULDA KLUB má exklusivní smlouvu s IKO (Mezinárodní kiteboardová organizace) o vzájemném uznávání trenérských licencí. MULDA KLUB je zakládajícím členem Asociace powerkitingu České republiky. Společně s Vodní záchranou službou ČČK MS Český Krumlov pořádá školení a sportovní akce pro veřejnost.