Kategorie

Výrobci

Informace


Kite s reklamou

Chcete mít opravdu originální firemní reklamu nebo pouze vlastní design na drakovi? Chcete si náklady na pořízení kitového vybavení odečíst z daní?

Nabízíme vám mimořádnou možnost jak spojit příjemné s užitečným. Zapomeňte na okoukané a stále se opakující reklamní předměty - pro Vás nebo Vaše obchodní partnery a zákazníky Vám vyrobíme draka přímo "na míru" s logem nebo reklamním nápisem Vaší firmy. Vrchlík kita tak bude Vaší velkou reklamní plochou, kterou na obloze jistě nikdo nepřehlédne.

Přejete si jen 1 KITE, nebo 500? Není problém!

Nejběžnější metodou výroby reklamy je nalepení grafiky vyřezané ze samolepicího Skytexu. Orientační cena za zhotovení reklamy je kolem 1.500,- Kč za 1 m2 plochy. Výsledná cena závisí na velikosti a složitosti loga. Pro větší série cvičných kitů zhotovíme reklamní potisk. Cena za tisk závisí na velikosti a počtu kusů, například tisk velikosti 40 x 40 cm jednobarevný vychází na 90,- Kč při 50ti kusech.
Jako příklady firem, které již využily naší nabídku, můžeme uvézt HEWLETT-PACKARD, WINTERFRECH, ROSSIGNOL, ČESKÝ TELECOM, AVE, DEK a další.

Pro firmy nabízíme zakázkovou výrobu řiditelných létajících reklamních draků v cenách a velikostech šitých přímo na míru. Je možné vyrobit malé série (od desítek kusů) až po větší zakázky (řádově stovky kusů).

Další informace naleznete na zde.

Máte-li zájem o zaslání kalkulace, kontaktujte nás na info@kitesport.cz,
případně volejte +420 603 152 523 (Petr Šlapal).


Více obrázků k produktu:


Další informace

ks
0 Kč
0 Kč

Alternativní zboží


Diskuse k produktu

Nový komentář
(nebude zveřejněn)
Prosím napište slovo OBCHOD do tohoto pole: