Kategorie

Výrobci

Informace


Airush SMART BAR II 5th line 45/55 Adj.

Kite hrazda „Smart Bar II“ – bezpečnost, jednoduchost, variabilita a komfort! Model 2011.

Video Nový SMART BAR 2011 naleznete zde.


  • Variabilita 45/55x4/5th line- SMART BAR má jedinečný systém skutečného zkrácení hrazdy z 55 cm na 45 cm a univerzální koncept, který Vám umožní používat Airush Smart bar jak 4 tak 5 ti lajnový.
  • Bezpečnost - bezpečnostní odpalovací systém „Brain Quick“ – Konečně se hlavní výrobci kitů dohodli na standardu odpálení založený na pohybu ruky od sebe a tím uvolnění pojistky chicken loopu.
  • Jeden systém odpálení u 4/5 ti lajnového baru - díky použitému systému vyvázání V3 u 4 lajnových kitů je z uživatelského hlediska jedno, zda používáte 4 nebo 5 ti lajnový systém. Oba využívají k zajištění kitu po odpálení prostřední šňůry. Ta, v případě 5 ti lajnového setupu, přechází v 5 tou lajnu, u 4 lajnového typu je uchycena na středové šňůře.
  • Rotujte si, jak dlouho chcete, 5 tou lajnu nezamotáte - dalším příjemným detailem je tažení bezpečnostní šňůry středem odpalovacího systému a uchycení chicken loopu na tažnou šňůru přes rotující kužel. Tím se zabrání namotávání 5 té lajny na středové šňůry při rotacích. Nápad je to starý, ale úspěšné FUNGUJÍCÍ realizace se dočkal až nyní.
  • Auto-orienting - při unhooked tricích je chicken loop usazen  tak, abyste se mohli opětovně zaháknout.
  • Depower strap nad hrazdou x Depower zásek pod hrazdou – volba je na vás! Oba nabízejí stejnou délku chodu hrazdy.
  • Leash 2011 – ideální krátká, aby nevadila, dostatečně elastická pro handelpassy! Leash má již standardně kvalitní karabinu, která vám nebude třepit šňůry svými ostrými hranami a nepraskne po pár hodinách používání. Pro odpálení leashe je opět použit standardní systém trhnutí od sebe.
  • Obal na hrazdu.

Více obrázků k produktu:


Další informace

ks
8 915 Kč
8 490 Kč

Alternativní zboží


Diskuse k produktu

Nový komentář
(nebude zveřejněn)
Prosím napište slovo OBCHOD do tohoto pole: